Jandarma Asayiş Vakfı Genel Müdürü 03/01/2008 - 03/01/2011
Jandarma Asayiş Vakfı Genel Müdürü 15/05/2015 - 14/05/2018
Jandarma Asayiş Vakfı Genel Müdürü 15/05/2012 - 14/05/2015
Jandarma Asayiş Vakfı Genel Müdürü 12/04/2002 - 31/12/2007
Jandarma Asayiş Vakfı Genel Müdürü 16/10/2000 - 11/04/2002